Martı Pansiyon Milas Ören

Yamaç Paraşütü

Milas’ın benzersiz doğası içerisinde yer alan Ören, 8 kilometre uzunlukta plajı ile birlikte muhteşem doğasıyla 640metre yükseklikte Kocadağ dağına sahiptir.

Doğa yürüyüşü severler, yamaç paraşütü yapan sporcular, ve adrenalin tutkunları, doğayla iç içe bir tırmanışın ardından da Alatepe paraşüt tepesine Ören’den hareketle ulaşabilirler. Ayrıca, özel araçla ulaşmak isteyenler de Alatepe köyünden geçerek Gökova körfezi’nin kucağındaki muhteşem doğayı görebilirler. Uzun süre paraşütle havada kalma imkanı veren Ören Alatepe yamaç paraşütü pistinde yılın on iki ayı yamaç paraşütü sporu yapılmaktadır.

Ören’nin yamaç paraşütü pisti sadece güney yönündedir. Güneydoğu, güneybatı ve güney yönlerinde kalkış yapılabilir. Hava raporları, rüzgar yönü ve darbe aralıkları dikkate alınarak, profesyonel bir ekip ile güvenli uçuş yapabilirsiniz.

Profesyoneller, hava koşullarını inceleyip  tüm koşullar uygunsa, bütün önlemleri alarak sizlere güvenli bir uçuş sağlar. Size de göklerde süzülüp, Gökova Körfezi’nin incisi Ören’in harika manzarasının keyfini sürüp bu eşsiz deneyimi yaşamak kalır.

Misafir Yorumları

 • Kendinizi sicak bir aile ortaminda bulacaksiniz. Mukemmel kahvaltisi ve ev yemeklerini tatmadan gitmeyin.

  Ayhan Yüce
 • Huzur, sessizlik ve muhtesem doga manzarasi. Mavi ve yesil bir arada. Kesinlikle pisman olamazsınız.

  Engin Arslan
 • Tatil bitsin istemiyorum… Martı pansiyonda kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz. Leyla teyze ile Mehmet amca muhteşem insanlar. Ören’ in doğal güzelliğinden hiç bahsetmiyorum. Gelip görmelisiniz…

  Aynur Kamış Arslan
 • Terasında deniz manzaralı kahvaltısı mis 👍 İçten, samimi ve sıcak bir yer…

  Şehmus Buluttekin

Rezervasyon

Erken rezervasyon indirimlerinden faydalanın...