Martı Pansiyon Milas Ören

Hakkımızda

Pansiyonumuz Ören’in en eski pansiyonlarından biri olup, kadın girişimci tarafından işletilmeye başlanan ilk pansiyondur.

Evden pansiyona dönüştürülmüş olduğu için olsa gerek, misafirlerimize hala ev sıcaklığını hissettirebilen bir aile işletmesidir. Martı Pansiyon olarak en büyük arzumuz misafirlerimizin kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmeleridir.

Temiz ve ferah odaları ile huzur veren bir ortamda, gönül rahatlığı ile konaklayabilirsiniz.

Çeşitli seçeneklere sahip olan pansiyonumuzda, mutfağı olmayan odalarımızda konaklayan misafirlerimiz için, ortak mutfak alanı, mangal yapabilecekleri ve sıcak sohbetlerini gerçekleştirebilecekleri bir arka bahçemiz mevcuttur.

Yeşili ve maviyi bir arada görebileceğiniz muhteşem terasımızda özenle hazırlanmış sabah kahvaltılarınızı yapmaya doyamazsınız.

Denize 1-2 dakikalık mesafede olup, etrafımızda pek çok restoran ve market seçeneği bulunmaktadır.

Pansiyonumuzda dört mevsim konaklayabilirsiniz. Kışın kapanabilen terasımızda bir taraftan sıcacık yanan sobanın keyfine varırken, bir taraftan da rüzgarı, yağmuru, denizin değişken hallerini, ormanı, yağmurdan sonra beliren gökkuşaklarını izleyebilirsiniz. Ayrıca yakın çevremizde özel aracınızla ziyaret edebileceğiniz antik kentlerimiz bulunmakta. Karya yolundan başlayarak ,çok güzel doğa yürüyüşleri gerçekleştirebilirsiniz. Belki de tüm bunlara bir de yamaç paraşütü ile uçma macerası da eklenebilir.

Misafir Yorumları

 • Tatil bitsin istemiyorum… Martı pansiyonda kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz. Leyla teyze ile Mehmet amca muhteşem insanlar. Ören’ in doğal güzelliğinden hiç bahsetmiyorum. Gelip görmelisiniz…

  Aynur Kamış Arslan
 • Huzur, sessizlik ve muhtesem doga manzarasi. Mavi ve yesil bir arada. Kesinlikle pisman olamazsınız.

  Engin Arslan
 • Terasında deniz manzaralı kahvaltısı mis 👍 İçten, samimi ve sıcak bir yer…

  Şehmus Buluttekin
 • Kendinizi sicak bir aile ortaminda bulacaksiniz. Mukemmel kahvaltisi ve ev yemeklerini tatmadan gitmeyin.

  Ayhan Yüce

Rezervasyon

Erken rezervasyon indirimlerinden faydalanın...